Наразі основне джерело питної води для майже 20 тисяч мешканців міста Дніпрорудного перебуває в аварійному стані. Торік на його найпроблемнішій ділянці сталося приблизно 50 поривів. 12 годин без води мешканцям міста довелось провести й 1 січня. Загальна вартість проекту заміни водогону становить 10,8 мільйона гривень. Це три кілометри нової пластикової труби. Половину цієї суми вже спрямували з обласного бюджету. Є сподівання, що в рамках державно-приватного партнерства з боку Запорізького залізорудного комбінату також будуть виділені кошти.
— Після того як ми побували в Дніпрорудному, ми опрацювали це питання з облдержадміністрацією і вирішили надати половину грошей — 5,4 мільйона гривень. 22 березня всі необхідні кошти були виділені, отже, свої зобов’язання Запорізька обласна рада виконала. Сподіваюся, що цьогоріч усі роботи буде завершено — і дніпрорудненці питимуть якісну воду, — сказав перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков.
102
![Магістральний водопровід очікує велика реконструкція](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Тернопільщині цьогоріч з'явиться великий сучасний рекреаційний пункт 392
-
2ТСК затвердила попередні результати і висновки розслідування можливих фактів порушень при встановленні тарифів на транспортування природного газу 99
-
3Голова Верховної Ради України та Голова Великих Національних Зборів Туреччини обговорили стратегічне партнерство та досягнення справедливого миру в Україні 87
-
4Олександр Корнієнко: Україна рухається до членства в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 86
-
5Триває всеукраїнське роуд-шоу «Українська техніка для громад» 73