Луцьк. Працівники автоскладального заводу № 1 АТ «АК «Богдан Моторс» мітингували перед Луцькою міськрадою, вимагаючи купувати тролейбуси їхнього виробництва, а не старі в Польщі та Швейцарії. Саме в останній планують придбати дві машини, які експлуатувалися там уже тривалий час. На це і кошти передбачені в міському бюджеті. Аргументи депутатів: вартість такого тролейбуса підвищеної місткості, з кондиціонером, придатного для перевезення людей з обмеженими можливостями, — приблизно мільйон гривень. Вітчизняного місцевого виробництва — майже на порядок вища.
Прикро, але в місті, де виробляють тролейбуси, вже більше десяти років не поповнюють парк підприємства електротранспорту новими вітчизняними машинами, а тим часом на вулицях обласного центру стає дедалі більше «рогатих» польського походження, які вже відпрацювали в сусідній країни передбачений термін експлуатації. Тепер на черзі швейцарські?
144
![Знову старі тролейбуси](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/03/300318/!lumrrr.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59