Луцьк. Незабаром у другому за величиною місті Волинської області Ковелі може з’явитися ще одна прекрасна спортивна арена — стадіон «Локомотив». Щоправда, він є й нині, але через украй занедбаний стан уже кілька десятиліть не експлуатується. Окрім футбольного поля і легкоатлетичного ядра, у підтрибунних приміщеннях «Локомотива» планується зробити великі зали для тренувань, проведення конференцій, занять танцями, влаштування художніх галерей, а також навчальні кімнати, гардеробні із санвузлами, адміністративні та підсобні приміщення, котельню та вбиральні. Трибуни зі зручними кріслами вміщуватимуть понад дві тисячі глядачів.
На відновлення стадіону Ковель отримає від інвесторів майже мільйон євро, частину грошей буде виділено з міського бюджету.
65
![«Локомотив» збираються відродити](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59