Луцьк. Упродовж великодніх канікул гостей із Волновахи приймали лучани у своїх родинах. Вони оглянули пам’ятки історії та архітектури міста над Стиром, зокрема Луцький замок, побували у Жидичинському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі. Всі отримали позитивні емоції, незабутні враження та здобули нових друзів.
Перед від’їздом гостей вихованці Луцького НВК №9 підготували для них насичену концертну програму.
«Хочу нагадати, що 22 травня делегація із міста Луцька відвідає Волноваху з нагоди відкриття Храму Святого Миколая Чудотворця, збудованого спільними зусиллями луцьких та волноваських благодійників», — сказав, звертаючись до гостей з Донеччини, виконувач обов’язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт.
Гості отримали подарунки, а також ікону, виготовлену із бурштину.
132
![Приймали юних гостей із Волновахи](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/04/130418/!dliuufff.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59