Ковель. Унікальну операцію довелося виконати хірургам Ковельської центральної районної лікарні. Вони вийняли зі спини 78-річної бабусі Марії... мотику. Ідучи з городу, старенька спіткнулася і впала спиною на свій реманент, який несла в руках. Три зубці мотики влізли в тіло на 8—10 сантиметрів. Хірург Володимир Велимчаниця вважає, що жінці дуже пощастило, адже жоден важливий орган гострі та широкі леза не пошкодили. Не розгубилася і сама Марія Петрівна, оскільки за фахом вона медична сестра. Їй вистачило розуміння, що виймати мотику самій чи випадковому перехожому не можна. Це професійно зробили лікарі ЦРЛ.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59