Луцьк. На Волині нелегальне переправляння товарів у сусідні держави організовували начальник відділу інспекторів прикордонної служби ВПС «Піща» Луцького прикордонного загону Державної прикордонної служби України разом із місцевим мешканцем.
Зокрема, за 1200 доларів США вони мали вирішити питання із незаконним переміщенням через держкордон України 120 ящиків тютюнових виробів (60 тисяч пачок цигарок). Нині проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, а також обшуки за місцем проживання фігурантів справи.
159
![Черговий контрабандний канал перекрито](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59