Футбол. Петах-Тіква (Ізраїль). Стадіоні «Ха-Мошава». Турнір чотирьох. 5 лютого.

«Зеніт» (Санкт-Петербург) — «Металіст» (Харків). 1:2. Голи: Витсель, 12, Гомес, 52, Марлос,
76 (п).
«Зеніт»: Лодигін, Смольников (Ломбертс, 72), Губочан, Крішито, Ансальді, Тимощук (Рязанцев, 72), Витсель, Файзулін (Зирянов, 46), Аршавін, Галк, Кержаков (Рондон, 46). Тренер — Лучано Спалетті.
«Металіст»: Горяїнов, Вільягра (Ксьонз, 65), Папа Гуйє, Моледо, Азеведо, Едмар, Богданов (Соуза, 46), Марлос (Шелаєв, 84), Бланко, Гомес (Пшеничних, 90+2), Девич (Гоменюк, 68). Тренер — Мирон Маркевич.
Завдяки вольовій перемозі харків’ян над «Зенітом» переможцем турніру достроково став «Шахтар». Ми були свідками двох зовсім різних за змістом таймів. У першому пітерці мали ліпший вигляд: вони швидко відкрили рахунок зусиллями Вітселя, після чого змарнували ще кілька реальних моментів.
У другій половині зустрічі ситуація на полі помітно змінилася. Ініціатива цілком і повністю належала українському клубу. Практично відразу після перерви Гомес відновив рівновагу, а вже у завершальному відрізку баталії харків’яни заробили пенальті, який успішно реалізував Марлос. У підсумку «Зеніт» програв і не лише втратив шанси на перемогу в турнірі, а й дозволив «Металісту» обійти себе.
«Шахтар» (Україна, Донецьк) — ЦСКА (Росія, Москва). 2:1. Голи: Тошич, 8, Срна, 40, Тайсон, 43.
«Шахтар»: П’ятов, Срна (Ілсіньо, 71), Кучер, Кривцов, Ісмаїлі (Шевчук, 46), Степаненко (Гюбшман, 46), Родрігес, Коста (Нем, 46), Тейшейра (Едуардо, 46), Тайсон (Бернард, 46), Адріано (Феррейра, 46). Тренер — Мірча Луческу.
ЦСКА: Чепчугов, Фернандес (Набабкін, 68), Василь Березуцький (Васін, 77), Ігнашевич, Караваєв (Олексій Березуцький, 46), Муса (Єфремов, 68), Ельм (Рахімич, 80), Тошич (Міланов, 46), Дзагоєв (Вернблум, 46), Базелюк (Цубер, 46), Вітіньо. Тренер — Леонід Слуцький.
Як уже згадувалося, ще перед початком цієї зустрічі «гірники» достроково стали переможцями змагання. «Армійцям» перемога гарантувала друге місце, і дебют зустрічі подарував їм надію. Тошич забив швидкий гол (до речі, перший для москвичів у турнірі), вразивши ближню «дев’ятку».
І це при тому, що футболісти «Шахтаря» володіли територіальною перевагою. Але їхні атаки певний час «червоно-синім» вдавалося стримувати. Команди діяли на непоганих швидкостях. Ближче до кінця тайму «гірники» стали частіше бомбардувати ворота суперника, і перед самою перервою наполегливість донбасівців двічі увінчалася успіхом. Спочатку Чепчугов не зміг парирувати удар Срни зі штрафного, а потім провалився правий фланг оборони ЦСКА.
У другому таймі глядачі забитих м’ячів так і не побачили, хоча команди прагнули загострити гру. Але все так і закінчилося. Переміг «Шахтар» і заслужено завоював свій перший приз у новому році.
1. «Шахтар — 9 очок; 2. «Металіст» — 4; 3. «Зеніт» — 3; 4. ЦСКА — 2.