Луцьк. Відомий волинський скульптор Василь Рижук засіває чорнобривцями узбіччя шосе Луцьк — Львів від обласного центру до міста Горохова. А це — майже п’ятдесят кілометрів. За його незвичне захоплення друзі називають Василя Рижука «Чорнобривцем». І справді, він уже понад десять літ висаджує цю пахучу яскраву квітку вздовж волинських автомагістралей, надаючи їм своєрідного колориту.
Останніми роками ентузіаст вкидає в землю разом із чорнобривцями ще й насіння соняшника. Квітують вони довго, аж до пізньої осені. Єдиною платою за цю нелегку працю для Василя є слова подяки від подорожніх. А він їм вдячний і за це. Хоч трудитися йому доводиться багато і тяжко.
109
![Дарує людям квіти](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59