Луцьк. На пляжі села Світязь не буде торгових точок. Таке рішення прийняли на сесії місцеві депутати, посилаючись на звернення понад тридцяти своїх земляків. А ось як бути з торгівлею з велосипедів і кошиків з пончиками — народні обранці мовчать. Тим часом на повному серйозі ідеться про спорудження в селі пам’ятника цьому витвору кулінарного мистецтва, який істотно поповнює сімейні бюджети. Наскільки таке рішення відповідає інтересам відпочивальників, сказати важко.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59