Цими вихідними вже вп’яте в селі Моринці на Черкащині відбудеться Всеукраїнський фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest».
Для глядачів фестивалю вдень і вночі працюватимуть 10 локацій. З музичної сцени лунатимуть виступи сучасних українських гуртів, а на просвітницьку галявину завітають письменники Василь Шкляр із презентацією своєї нової книги «Самотній вовк» та Сашко Лірник з авторськими та народними казками. Тим часом дослідники життя і творчості поета читатимуть лекції. Театральна ж сцена запропонує глядачам зустріч «Поет і княжна», що розкаже дивовижну історію стосунків Тараса Шевченка і княжни Варвари Рєпніної (Національний університет «Києво-Могилянська академія»), та Галини Стефанової (Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса), а також виставу «Назар Стодоля» за однойменною п’єсою Тараса Шевченка від Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького.
Ще на учасників фестивалю чекають екскурсії, майстер-класи з хенд-мейду, виставка народних майстрів та художників. До слова, лозунг цьогорічного фестивалю — «Талант бути вільним», адже, як вважають організатори, Шевченко, попри непросту життєву історію, мав унікальний дар — бути вільним.
Культура
153
153
![Лозунг цьогорічного фестивалю - «Талант бути вільним»](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/08/140818/!festshe.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Тернопільщині цьогоріч з'явиться великий сучасний рекреаційний пункт 393
-
2Олександр Корнієнко: Україна рухається до членства в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 88
-
3Жінкам в агробізнесі пропонують 150 тисяч гривень гранту 66
-
4Зустрічі і пряме спілкування з молоддю завжди надихають! 64
-
5Кредитування аграріїв цього року сягнуло майже 5 млрд гривень 63