Луцьк. Розпочалися роботи з очищення від мулу русла річки Хлинище, що в Ратнівському районі. Загальна їх кошторисна вартість — 1,29 мільйона гривень. Для реалізації проекту Держводагентство України виділило 800 тисяч гривень. Окрім того з обласного бюджету надійшло 242 тис. грн та 242,5 тис. — з бюджету Забродівської ОТГ.
Зауважимо: Хлинище бере свій початок за три кілометри на південний схід від села Якушів Забродівської ОТГ і впадає в річку Турію, яка своєю чергою є притокою Прип’яті. Після проведення меліоративних робіт у 1976 році Хлинище служить магістральним каналом найбільшої в області Прип’ятської осушувальної системи. Через тривалий термін експлуатації русло замулилося і не забезпечувало вчасного відведення надлишкових вод під час повеней та паводків, що в свою чергу призводило до періодичного підтоплення сільгоспугідь і присадибних ділянок.
121
![Підтоплень поменшає](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59