Луцьк. На Волині розпочалися навчальні збори з військовозобов’язаними окремого батальйону територіальної оборони, які триватимуть десять днів. Підготовку бійців проводять інструктори, які мають досвід бойових дій у районі проведення Операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.
Під час зборів проводяться практичні заняття з вогневої, тактичної, тактико-спеціальної, інженерної та військово-медичної підготовки, а також навчання з використання засобів зв’язку, мінній безпеці.
Навчання спрямоване на вдосконалення рівня індивідуальної підготовки особового складу та набуття навичок несення служби на блокпостах і під час охорони важливих об’єктів і комунікацій.
123
![Щоб бути готовим до всього](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59