Черкаси. Під час перебування у регіоні Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей відвідав в обласному центрі загальноосвітню санаторну школу-інтернат, де навчаються і лікуються діти з порушенням опорно-рухового апарату.
Високий гість поспілкувався з педагогічним та учнівським колективами закладу, ознайомився з процесом навчання та реабілітації, з досягненнями дітей у робототехніці. Дипломат повідомив приємну новину: уряд КНР виділив для розвитку школи-інтернату один мільйон гривень.
У департаменті освіти та науки Черкаської ОДА зазначили, що кошти з КНР спрямують на покращення матеріально-технічної бази спеціалізованого дитячого санаторного закладу.
79
![Мільйон від китайських друзів](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Тернопільщині цьогоріч з'явиться великий сучасний рекреаційний пункт 392
-
2ТСК затвердила попередні результати і висновки розслідування можливих фактів порушень при встановленні тарифів на транспортування природного газу 99
-
3Голова Верховної Ради України та Голова Великих Національних Зборів Туреччини обговорили стратегічне партнерство та досягнення справедливого миру в Україні 87
-
4Олександр Корнієнко: Україна рухається до членства в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 86
-
5Триває всеукраїнське роуд-шоу «Українська техніка для громад» 73