На Волині тривають роботи з ліквідації пожеж на площі 3,3 та 0,9 гектара поблизу сіл Серхів Маневицького та Віл Любешівського районів. Загалом лише в жовтні в області таких зафіксовано півтора десятка.
Ситуація ускладнюється надзвичайно сухою погодою. Про все це говорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю керівництва області.
— За кілька років в області нічого не було зроблено ні екологічними службами, ні ДСНС, ні обласною адміністрацією, аби запобігти лиху, — зауважив присутній на засіданні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.
Тим часом люди продовжують спалювати пожнивні рештки, бур’яни, листя. Внаслідок цього в жовтні зафіксовано 13 випадків загорання рослинності на площі 60 гектарів. Проблема досить серйозна, тож однією розмовою, навіть на найвищому рівні, її не розв’язати.
79
![Палять листя - горить земля](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59