Луганщина вже втретє бере участь у виставці «Схід-Експо» в рамках XVIII Міжнародного економічного форуму у Львові і цьогоріч представила продукцію 25 підприємств машинобудівної, хімічної, целюлозно-паперової, легкої та харчової промисловості.
«Попри всі економічні та політичні труднощі бізнес Луганщини відновлює свої позиції як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, — зауважив під час форуму виконувач обов’язків голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь. — Ми маємо чітке бачення стратегії розвитку регіону, відновлення його інвестиційного потенціалу та підвищення конкурентоспроможності регіонального продукту». Він запевнив потенційних інвесторів, що Луганську область можна і варто розглядати з точки зору інвестицій, розвитку торговельно-економічних та гуманітарних відносин.
«Зазвичай ми чуємо, що схід — це зона конфлікту, але тут ми бачимо, що ситуація не така вже й однозначна. Сподіваюся, що у ці два дні відбудуться не тільки виставкові заходи, а й ділові контакти, встановляться нові партнерські стосунки», — наголосила, координатор системи ООН в Україні, координатор з гуманітарних питань, постійний представник ООН в Україні Оснат Лубрані. На нові партнерські стосунки мають надію і представники Луганщини. Окрема продукція регіону вже зацікавила інвесторів.
Луганська область.
Самоврядування
132
132
![Форум допоможе знайти інвесторів](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/11/051118/!eytbbb.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59