Об’єднані громади починають активно імплементувати реформу децентралізації. Серед лідерів — Красноїльська об’єднана територіальна громада.
Уже цьогоріч коштом субвенції в ОТГ реалізують два проекти.
Загалом на цю ОТГ у 2018 році передбачено 1,3 мільйона субвенції, з яких мільйон територіальна громада вже отримала. Ці кошти спрямовано на ремонт класів трудового навчання у Красноїльській гімназії (515 тисяч гривень) і реорганізацію котелень та опалювальної системи у Старокрасношорській ЗОШ І—ІІ ступенів (800 тисяч гривень).
Також ОТГ активно долучилася до державної програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України, отримавши на це будівництво майже 740 тисяч гривень.
Для всіх ОТГ є дуже важливим створити в громадах інфраструктуру та сервіси, які б мотивували молодь заводити сім’ї, народжувати дітей та вибудовувати своє життя в Україні. А також створити відповідну спортивну інфраструктуру, щоб виховувати здорових, амбітних, конкурентоспроможних молодих людей, які завтра займуть достойне місце у всіх сферах життя держави.
Істотним є і те, що Красноїльська ОТГ населена здебільшого етнічними румунами і її успіхи викликають здорову конкуренцію в українських громадах Буковини.
Окрім однієї з найколоритніших Маланок — різдвяного карнавалу, Красноїльськ славиться ще й чудовими гірськими масивами та найкращими деревообробниками.
Чернівецька область.
72
![Дуже важливо мотивувати молодь створювати сім’ї](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/11/051118/!dyrrttvv.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59