Луцьк передав на переробку на підприємство «Аргентум», що у Львові, 3,5 тонни відпрацьованих побутових батарейок. Розпочали цю добру справу в обласному центрі ще в 2013 році, закупивши за кошти міського фонду охорони навколишнього природного середовища 72 металеві контейнери для таких відходів. Їх встановили біля ЦНАПу, житлово-комунального підприємства № 11, у загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладах міста.
Протягом 2015—2016 років до акції долучилися супермаркети «ПАККО», «Наш край», «Салют», мережа автозаправних станцій «WOG» та інші. Загальна вага зібраних у 2018 році відпрацьованих батарейок та акумуляторів становить 3,5 тонни. Загалом за шість років зібрано та передано на переробку понад 11,5 тонни відпрацьованих батарейок.
Волинська область.
68
![...операція «Батарейка» триває](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59