Активісти 15 громадських організацій звернулися до архієреїв Волинської і Володимир-Волинської єпархій УПЦ МП із закликом підтримати створення Української автокефальної помісної церкви.
— Ми щиро радіємо, що різні громадські організації вболівають за долю українського і світового православ’я. Водночас вважаємо, що це питання церковного характеру, тож має залишатися в межах компетенції Церкви чи Церков, — зауважив прес-секретар УПЦ МП Волинської єпархії Олег Точинський.
Раніше було оприлюднено коментар керівника єпархії єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла: «Є офіційна позиція нашого Синоду. Моя позиція дуже проста: статус, який є, нас влаштовує... Хай усі церкви ідуть до нас, ми всіх приймаємо».
83
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59