У міській ратуші в рамках програми підтримки обдарованої молоді відзначили найкращих учнів Львова. Міський голова Андрій Садовий вручив 16 школярам премії по 10 тисяч гривень, подякував їм за хороші результати в навчанні й побажав своїми знаннями зробити країну кращою.
Програма діє вже другий рік. Найкращих учнів міста преміюють за перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Цьогоріч надійшло 36 заявок на відзначення претендентів. Їх розглянула керівна рада програми, до складу якої входять представники департаменту гуманітарної політики міської ради, громадськості та депутати. Члени комісії виставляють кожному претенденту оцінки, а переможців визначають шляхом рейтингу.
Львів.
Самоврядування
176
176
![Міська рада преміює учнів](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/11/231118/!sssffvvv.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59