У курортному селищі Лазурне Скадовського району експерти Південного офісу Держаудитслужби Херсонщини виявили, що впродовж трьох останніх років тутешня громада недоотримала понад 4,2 мільйона гривень надходжень від використання землі. Все через те, що селищна рада недбало поставилася до використання земельних ділянок під об’єктами приватної забудови. Частина з них використовувалася не те що безплатно, а навіть без жодних правовстановлюючих документів. Чомусь не скористався орган місцевого самоврядування і правом на впровадження збору за паркувальні місця, хоча влітку біля узбережжя на цьому популярному курорті через машини та автобуси, що називається, яблуку ніде впасти.
Чимало в селищі й об’єктів зовнішньої реклами, які встановлюють без жодних договорів. Аудитори підрахували, що така «поблажливість» чиновників і депутатів коштувала скарбничці ще майже 169 тисяч гривень, доповнюють у Південному офісі Держаудитслужби. Можливо, це і не є злочином у прямому розумінні слова. Але так нехтувати можливостями «підняти гроші з землі» є справжнім злочином проти інтересів громади. І тут уже самим мешканцям Лазурного треба думати, а чи потрібні їм такі «слуги народу»?
Херсонська область.
262
![Пільги «для своїх» надто дорого коштують](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59