Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк, депутати та члени міськ-виконкому звернулися з листом до керуючого Володимир-Волинської єпархії УПЦ Московського патріархату митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира, в якому закликали його долучитися до створення єдиної помісної канонічної Української православної церкви.
— Закликаємо вас не бути осторонь цього виклику, долучитися до праведного процесу подолання роз’єднання і створити єдину помісну канонічну Українську православну церкву. Віримо, що обов’язок, який ви добровільно взяли на себе перед Богом і людьми, вкаже вам правильний вибір, — ідеться в листі.
Подібні звернення до митрополита Володимира надійшли від керівників п’ятнадцяти громадських організацій області, мирян села Грив’ятки Ковельського району, Волинського осередку Всеукраїнського громадського об’єднання «Союз Українок»...
— Гуртуймося навколо своєї, Української церкви! Забудьмо, що розділяло й сварило нас, православних українців й українок, у минулому! Зробімо все для єднання заради Бога, заради майбутнього України, щоб ані диявол, ані вороги Батьківщини, бачачи нашу одностайну віру, надію і любов, не змогли нас перемогти, — пишуть у зверненні активістки «Союзу Українок».
Волинська область.
Самоврядування
219
219
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59