Територіальні об’єднані громади Прикарпаття мають більше можливостей для соціально-економічного розвитку. Про це йшлося на зустрічі заступника голови Івано-Франківської обласної ради Сергія Басараба з виконавчим директором програми DOBRE в Західному регіоні Дмитром Ковалем. Обговорили співпрацю із Дзвиняцькою, П’ядицькою, Тлумацькою та Ланчинською ОТГ. Сергій Басараб подякував за вагому підтримку та запевнив у готовності обласної ради до подальшої співпраці.
Програма DOBRE через надання технічної та фінансової підтримки створює умови в 75 ОТГ країни для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та залучення громадян до розбудови своїх громад. Вона фінансується Агенством США з міжнародного розвитку та виконується Американсько-українсько-польським консорціумом.
Івано-Франківська область.
Самоврядування
162
162
![Більше можливостей для розвитку](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/11/291118/!iottthhh.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59