Чернігівська міська рада підтримала ініціативу міського голови Владислава Атрошенка про преміювання працівників бюджетної сфери до Новорічних свят. Минулого року така премія також була, але цьогоріч розмір її збільшать.
«У нас є можливість — і це, думаю, буде справедливо наприкінці року преміювати в межах вивільненого фінансового ресурсу всю бюджетну сферу, всіх працівників, які отримують кошти з міського кошторису: це і вчителів, і лікарів, і соцпрацівників на загальну суму 13,8 мільйона гривень. Загалом це стосується 12 тисяч 172 працівників. Я вважаю, що буде справедливим, коли наші бюджетники отримають премію до Нового року», — підкреслив Владислав Атрошенко.
Чернігів.
Самоврядування
157
157
![Премії - вчителям, лікарям!..](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/12/041218/!ttbbvvnnn.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59