Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко передав свій місячний заробіток для організації подарунків чернігівським бійцям, що перебувають у зоні бойових дій на Донбасі. Подарунки мають дійти до свята Cвятого Миколая. А доставити їх має відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної та оборонної роботи міської ради.
«Так ми покажемо, що не забули про хлопців на передовій. І не забуваємо, що в Україні йде війна», — сказав Владислав Атрошенко, закликаючи приєднатися до його ініціативи всіх охочих.
Чернігів.
97
![Зарплату віддав на «миколайчики»](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/12/091218/ч.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59