У Чмирівці Старобільського району молоді активісти Новопсковської, Чмирівської та Білокуракинської ОТГ обговорили питання молодіжної політики в об’єднаних територіальних громадах. Ішлося про напрацювання та проблемні питання, які виникають у них під час роботи. Зокрема, молодь нарікала на відсутність місця для зборів та проведення дозвілля, а представники Білокуракинської ОТГ говорили про кадрові проблеми. Учасникам заходу надано детальну інформаційну підтримку щодо участі в різноманітних конкурсах проектів, зокрема обласних конкурсах молодіжних ініціатив, обговорено основні засади співпраці з місцевої владою та окреслено подальший план роботи у сфері молодіжної політики.
Захід організовано Управлінням молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Луганським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
Луганська область.
Самоврядування
164
164
![Молодь виявляє активність](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/12/091218/Starobilsk_gerb.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59