Кілька десятків студентів зібралися біля Волинського окружного адміністративного суду, що в середмісті Луцька, на мітинг, вимагаючи зниження ціни на проїзд для студентів у маршрутних таксі до 2 гривень 50 копійок. Звичайна вартість користування цим видом транспорту в обласному центрі — 5 гривень. І хоч захід був добре проанонсований у ЗМІ, до нього долучилося зовсім мало людей.
Спілкуючись з молоддю, керівники міської ради наголошували, що бюджет Луцька просто не потягне пов’язані з цим відшкодування перевізникам, а пільговий проїзд для студентів діє у тролейбусах. До того ж заплативши лише гривню, студенти можуть без проблем дістатися до будь-якого навчального закладу. Звернення студентів щодо пільгового проїзду міськими маршрутками не підтримали і члени Молодіжної ради Луцька на засіданні, яке відбулося того ж дня. Негативну оцінку отримала акція і серед більшості користувачів соціальних мереж. Оскільки, на їх думку, запровадження такої пільги змусить власників маршруток підняти вартість проїзду в них. А це вдарить по пенсіонерах та інших незахищених верствах населення.
117
![Студенти вимагали зниження тарифів](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59