Луцький міськрайонний суд звільнив з-під варти водія, який збив на смерть 9-річну дівчинку. Пригода трапилася 14 грудня на шосе Рівне — Луцьк у селі Піддубці Луцького району. На пішохідному переході, розташованому поблизу місцевої школи, 68-річний водій Volkswagen Passat, мешканець Ківерцівського району, на великій швидкості здійснив наїзд на дівчинку. Від отриманих травм дитина померла на місці.
Водія затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі головного управління Національної поліції в області за процесуального керівництва прокуратури області повідомили йому про підозру. Правоохоронці звернулися з клопотанням до Луцького міськрайонного суду щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак суд обрав затриманому інший запобіжний захід — особисте зобов’язання. Чоловіка звільнили з-під варти одразу в залі суду.
Зауважимо: це вже далеко не перший випадок, коли служителі Феміди Луцького міськрайонного суду виявляють дивну гуманність до водіїв, які скоїли ДТП із важкими наслідками.
Волинська область.
87
![...луцька Феміда дивна](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59