Чудове свято для 15 діток із синдромом Дауна відбулося в Лісівничому молодіжному центрі, що діє у Воротнівському лісництві на Волині. Хлопчики і дівчатка мали змогу поспілкуватися з чарівницями-ельфійками, потанцювати довкола прикрашеної іграшками ялинки, погодувати пташечок, попити гарячого чаю, отримати подарунки із солодощами.
Зустріч з казкою стала можливою завдяки підтримці місцевих лісівників. І на цьогорічні Різдвяно-новорічні свята вони чекають у себе «сонячних діток» з колядками.
71
![Подарували «сонячним» дітям казку](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59