Чотири квартири у двох нових будинках, що в приміському селі Підгайці Луцького району, на День Святого Миколая отримали діти-сироти. В одній із них поселяться брат з рідною сестрою. Ремонт квартир здійснено за рахунок місцевих забудовників. Як сказав сільський голова Підгаєць Юрій Семенюк, громада постарається допомогти новоселам і в придбанні меблів.
Загалом від початку року в області ключі від власного помешкання отримало понад тридцять сиріт. Сім мільйонів гривень на придбання для них 26 квартир виділили з держбюджету, ще три мільйони — з обласного.
За рік, що минає, в області також відкрито три дитячі будинки сімейного типу. Ще один такий прийме хлопчиків і дівчаток, які обділені батьківською ласкою, наступного 2019 року.
106
![Ключі від квартир - дітям-сиротам](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59