Напередодні Новорічних свят Головне управління Держгеокадастру у Волинській області передало понад 24 тисячі гектарів земель поза межами населених пунктів сільськогосподарського призначення з державної в комунальну власність 14 об’єднаним територіальним громадам.
Найбільші площі землі отримали у своє розпорядження Устилузька ОТГ Володимир-Волинського і Забродівська ОТГ Ратнівського районів — відповідно по 3668 і 3540 гектарів. Як зауважив заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук, йдеться не лише про передачу повноважень, а й передачу відповідальності. Він закликав ОТГ ефективно працювати у сфері земельної децентралізації.
Волинська область.
73
![...гектари децентралізують](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59