Луцьк. На схід держави з Луцька відправився смачний подарунок для українських воїнів. Громадська організація «Розвиток мікрорайонів міста» приготувала для них 120 кілограмів традиційного новорічного салату олів’є і 100 кілограмів вареників з капустою та картоплею.
Цим же маршрутом поїхали також 250 кілограмів яблук і 300 банок консервованих огірків, помідорів, варення, сало. Не зайвими на передовій будуть також чай, кава, печиво, сухофрукти, солодощі. Всі ці продукти для фронтовиків зібрали жителі мікрорайону Вишків, що в обласному центрі. А учні луцьких загальноосвітніх шкіл №12 і №3 надіслали їм вітальні листівки до свят. Найголовніше побажання: здобути перемогу і якнайшвидше повернутися додому здоровими і з добрим настроєм.
112
![Олів’є нагадає про рідний дім](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59