Любецька селищна рада і досі не спромоглась ухвалити бюджет ОТГ на 2019 рік. Сесія ради стала ще одним етапом протистояння депутатів із головою — тепер обранців обурило, що їх не запросили на обговорення проекту бюджету в комісіях, що сесію скликали з порушеннями та що в бюджеті є питання, які вигідні лише голові.
Протистояння в Любечі почалося ще від виборів до ради ОТГ, коли стався підкуп виборців роздачею цукру, а кандидати від однієї з відомих партій отримали солідні грошові суми. Машина суперника переможця була спалена невідомими, і правоохоронці так і не знайшли винуватців, хоча сам потерпілий їх бачив. Частина депутатів, обраних від «Батьківщини», вийшли із фракції.
Чернігівська область.
Самоврядування
147
147
![Протистояння триває](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2019/01/100119/!swqqzz.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59