Центр «Мнемоніка» презентував настільну гру для старшокласників «Зникле місто». Це подорож мультикультурним простором міжвоєнного Рівного. Рухаючись полем гри, яке відтворює мапу, учні можуть ознайомитися з основними релігійними, культурними та освітніми об’єктами міста у період між двома світовими війнами. Така історія простору дає змогу відтворити українське, єврейське та польське «обличчя» Рівного, познайомити школярів із релігійними традиціями та побутом трьох головних громад у той період. Художниця, яка працювала над настільною грою, — учениця Рівненської української гімназії Олександра Власюк, дизайнер — Галина Герасименко.
На заході також презентували настінний календар «Полікультурне Рівне», який відтворює найпопулярніші світлини міста міжвоєнного періоду — фото людей та об’єктів історико-культурного спадку (православний храм, костел, синагога, залізничний вокзал, центральні вулиці тощо). Календар також містить інформацію про популярні книжки з минувшини Рівного, написані і українськими, і закордонними істориками.
До речі, настінний календар та настільну гру розроблено в межах проекту «Створення інструментів боротьби з антисемітизмом та ксенофобією» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
81
У Рівному Центр «Мнемоніка» презентував настільну гру для старшокласників «Зникле місто»
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Прийняли закон щодо пенсійного забезпечення окремих осіб із числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України 95
-
2Міжнародний день солідарності людей 86
-
3«Недоспівана пісня»: на честь Василя Сліпака у Львівському історичному музеї відкрили виставковий проєкт 85
-
4Олександр Гайду: Одним з головних пріоритетів Комітету є законодавче сприяння веденню аграрного бізнесу 74
-
5Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень 68