Луцьк. Станом на 24 січня 2019 року в зоні діяльності Волинської митниці ДФС змінено митні режими «транзит чи тимчасове ввезення» на «вільний обіг» стосовно 6220 легкових автомобілів. Від їхніх власників до держбюджету надійшло 393,66 мільйона гривень митних платежів. З них 5602 особи (90 відсотків) добровільно сплатили до бюджету кожен по 8500 гривень, загалом — 47,62 мільйона під час оформлення транспортних засобів, щодо яких не були дотримані строки чи умови митних режимів тимчасового ввезення чи транзиту.
Митниця попереджає громадян, що термін нарахування коефіцієнта 0,5 (90 календарних днів) збігає 22 лютого 2019 року. Така норма прописана у Законі України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів».
188
В зоні діяльності Волинської митниці ДФС змінено митні режими «транзит чи тимчасове ввезення» на «вільний обіг» стосовно 6220 легкових автомобілів.
![«Євробляхерів» закликають поспішати](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59