Іспанія

Естапона. «Динамо» (Україна, Київ) — «Баку» (Азербайджан). 1:1. Гол: Ідейє, 89 — Гусейнов, 31 (п).

«Динамо»: перший тайм — Рибка, Рижук (Цуріков, 30), Хачериді, Тремулінас, Вукоєвич, Аруна, Сидорчук, Безус, Кравець, Мбокані, Ярмоленко; другий тайм — Шовковський, Сілва, Драгович, Віда, Велозу, Гармаш, Гусєв, Макаренко, Беланда, Ленс, Ідейє.

Бенавіс. «Динамо» (Київ) — «Рієка» (Хорватія). 4:1. Голи: Велозу, 34, Безус, 48, Ленс, 53, Віда, 72 — Крстанович, 63 (п).

«Динамо»: перший тайм — Шовковський, Сілва, Хачериді, Драгович, Макаренко, Гусєв, Аруна, Сидорчук, Велозу, Ярмоленко, Мбокані; другий тайм — Коваль, Віда, Тремулінас, Ягодінскіс, Вукоєвич, Гармаш, Цуриков, Безус, Беланда, Ідейє, Ленс.

Марбелья. «Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ) — «Відеотон» (Угорщина). 4:0. Голи: Селезньов, 1, Коноплянка, 2, Джуліано, 35, Канкава, 38.

«Дніпро»: Бойко (Лаштувка, 46), Мазух (Мандзюк, 62), Канкава (Бабенко, 62), Кулаков (Федецький, 62), Джуліано (Бруно Гама, 62), Коноплянка (Кравченко, 62), Селезньов (Шахов, 62), Чеберячко (Лобжанідзе, 62), Стрінич (Александру, 62), Ротань (Політило, 62), Матеус.

Туреччина

Сіде. «Ворскла» (Україна, Полтава) —  «Хрватскі Драговоляц» (Хорватія, Загреб). 2:0. Голи: Дедечко, 13, Яхович, 64.

«Ворскла»: перший тайм — Богуш, Пердута, Даллку, Логінов, Матвеєв, легіонер на оглядинах, Дедечко, Скляр, Кривошеєнко, Баранник, Янузі; другий тайм — Непогодов, Пердута (Матвеєв, 65), Курилов, Ткачук, Сапай, Бушман, Чеснаков, Маркоскі, Павлик, Рябушко, Яхович.

«Зоря» (Україна, Луганськ) — «Шахтьор» (Казахстан, Караганди). 2:2. М’ячі у «Зорі» забили: Даніло, 43, Будківський, 80. Нереалізований пенальті: Даніло, 41.

«Зоря»: перший тайм — Сантіні, Вернидуб, Ігнатьєвич, Шунич, Ярмаш, Грицай, Малишев, Хомченовський, Даніло, Болі, Ліпартія; другий тайм — Постранський, Каменюка, Гордієнко, Білий, Мягков (Олійник, 72), Чайковський, Любенович, Петряк, Худзік, Ідахор (Бородай, 70), Будківський.

ОАЕ

Абу-Дабі. «Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Краснодар» (Росія). 0:2. Голи: Шипіцин, 34, Гранквіст, 40.

«Шахтар»: П’ятов, Кобін (Ілсіньо, 46), Кучер (Кривцов, 75), Чигринський (Ракицький, 60), Шевчук (Ісмаїлі, 70), Тейшейра, Степаненко (Гюбшман, 60), Коста (Дентіньо, 70), Бернард (Едуардо, 66), Тайсон, Адріано (Фред, 75).

Після цього «гірники» повернулися до України. Їм надали півтора дні на відпочинок. Учора команда зібралася на своїй базі, а сьогодні зранку вилітає до Ізраїлю для участі в G-Drіve Об’єднаному Суперкубку.

Браун Ідейє (ліворуч) врятував динамівців від поразки в матчі з «Баку».

Фото Володимира КОТЛЕНКА (з Іспанії, спеціально для «Голосу України»).