Футбол. Контрольний матч.

«Динамо» (Україна, Київ) — «Брентфорд» (Англія). 0:0. На 7-й хвилині Маркондес не реалізував пенальті (воротар).

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Кендзьора, Бурда, Попов, Шабанов (Піварич, 69), Кадірі (Сидорчук, 46), Шепелєв (Гармаш, 74), Буяльський, де Пена, Караваєв (Цітаїшвілі, 62), Бєсєдін.

Останній суперник киян на зборі — міцний середнячок Чемпіоншипа (другий за силою англійський дивізіон).

Цього разу два форварди киян Соль і Русин, а також атакуючий півобороець Вербич були відсутні в заявці на зустріч. Отож протягом поєдинку динамівці грали з одним нападником — Бєсєдіним.

На початку матчу англійці мали нагоду відкрити рахунок, заробивши пенальті. Однак відмінно зіграв Бущан, який виграв дуель у Маркондеса. Після перерви кияни мали деяку перевагу, але мало били по воротах.