— Схвалений у цілому проект закону про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» (щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг загального користування) передбачає додаткові джерела ремонту доріг, — відзначила Лариса БІЛОЗІР, ДГ «За майбутнє». Зі слів депутата, нині діє така практика — 35% фінансування йде на дороги місцевого значення, 60% — загальнодержавного значення і 5% — на безпеку дорожнього руху, і це сприяло тому, що обласні бюджети почали отримувати кошти на проведення поточних ремонтів. Як колишній депутат Вінницької облради, Л. Білозір розповіла, що до обласного бюджету в останні два роки почали надходити гроші, за які розпочали ремонтувати місцеві дороги. У Вінницькій області у 2018 році — 600 млн грн, а в 2019 році — 800 млн грн. У середньому ремонт 1 км дороги коштує приблизно 6,5 млн грн. «Основні кошти в області були спрямовані на ремонт двох доріг — М12 і М21, а щодо ремонту місцевих доріг, завжди йшли відмовки, і вони залишалися поза увагою, — зауважила парламентарка. — Схвалений законопроект запроваджує середньострокове планування, що дає змогу планувати на три роки. Вінницька ОДА вже визначила перелік доріг (бо кожна область уже очікує на такий закон), які планують капітально відремонтувати впродовж наступних трьох років.
Брифінги
135
135
Зі слів депутата Лариси Білозір, 35% фінансування йде на дороги місцевого значення, 60% — загальнодержавного значення і 5% — на безпеку дорожнього руху.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Законопроєкт щодо пріоритетного права деяким категоріям ВПО на отримання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна рекомендовано прийняти в цілому 58
-
217 листопада — Міжнародний день студентів 50
-
3Відстрочка для колишніх цивільних заручників: Омбудсман закликає внести зміни до законодавства 49
-
4Україна вже змінила хід історії 46
-
5Привітання Комітету аграрної та земельної політики з Днем працівників сільського господарства 42