Усі затримані — іноземці: троє громадян Республіки Білорусь і двоє з Польщі. На сталкерів складено адміністративні протоколи, що передбачає стягнення штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали скеровано в Іванківський районний суд Київської області для ухвалення рішення. У поліції зазначають, що з початку 2019 року в зоні ЧАЕС затримано 323 шукачів пригод, з яких 70 — іноземці. Усі вони потрапили на територію зони відчуження незаконно, оминаючи контрольно-пропускні пункти.
Київська область
163
163
Днями під час патрулювання зони відчуження правоохоронці виявили чергових любителів екстремального туризму.
![У зоні ЧАЕС — туристичний бум](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2019/10/011019/stalkery.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59