Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль закликав керівників ОТГ уже почати формувати кадровий резерв із вивільнених працівників РДА: «Придивіться до людей, сформуйте собі сильні команди, адже чимало функцій невдовзі ляже на ваші плечі після того, як ліквідують районні державні адміністрації».

На прохання керівників ОТГ відтепер у конкурсні комісії з відбору проектів ДФРР та обласного конкурсу проектів розвитку громад буде включено їх представників.

Обговорили також механізм оздоровлення дітей з ОТГ — керівники громад переконані, що оздоровлювати дітей потрібно на місцях.

Розглянули також низку проблемних питань, зокрема щодо ремонту доріг, роботи недобросовісних підприємців на території ОТГ, відсутність конструктивної співпраці з контролюючими органами.

Говорили і про надання соціальних послуг мешканцям громад. Так, майже всі ОТГ надають соціальні послуги своїм мешканцям, 12 із них мають власні центри соцпослуг, а ще 20 громад уклали договори співпраці з РДА. Голови ОТГ висловили своє невдоволення роботою із призначення субсидій: люди потерпають у довжелезних чергах, багатьом документи повертають на доопрацювання і заявники просто не встигають оформити субсидії. У свою чергу директор профільного департаменту Олексій Шамак пояснив це надмірним навантаженням на фахівців та постійними змінами умов нарахування субсидій. Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль доручив підготувати пропозиції щодо оптимізації роботи працівників соцзахисту.