«Шкендія» (Північна Македонія, Тетово) — «Динамо» (Україна, Київ). 2:2. Голи: Гаші, 25, Спагіу, 90+3 — Амзай (52, автогол), Волошин, 90 (п). Перший матч — 0:8.

«Динамо»: Нещерет, Кузик, Забарний (Вівчаренко, 46), Хондак, Ярош (Скорко, 46), Бодня, Яцик, Надольський (Волошин, 46), Велетень, Близниченко, Здирко (Шулянський, 63). Тренер — Ігор Костюк.

Розгромний результат першого матчу (вісім «сухих» м’ячів) на користь киян не залишав «Шкендії» шансу на прохід до наступного раунду. Але підопічні Менсура Якупова дали бій «Динамо», щоб хоч частково реабілітуватися в очах своїх уболівальників.

Динамівці вирушили на зустріч не в найсильнішому складі. Були відсутні лідери — півоборонці Богдан Білошевський і Джозеф Окоро. Також залишилися вдома Євген Ісаєнко, Данило Сухоручко, Олександр Сирота і Георгій Цитаїшвілі, заявлені на цей турнір.

Тому вийшло бойове протистояння. Все вирішилося на останніх хвилинах. Спочатку кияни вийшли вперед (пенальті реалізував Волошин).

Однак на третій доданій хвилині вже господарі виконували 11-метровий. Нещерет парирував удар Реджепа. Однак Спагіу добив м’яч у сітку. Нічия. «Динамо» упевнено крокує до наступного раунду.

Тепер на «біло-синіх» чекає зустріч із клубом ПАОК (Греція, Салоніки).