Проте працевлаштувати за цей період вдалося лише 264 із них, тобто кожного п’ятого. При цьому, як повідомляє відділ інформаційної роботи Житомирського обласного центру зайнятості, понад половина зареєстрованих у них демобілізованих військовослужбовців — молодь віком до 35 років, і майже половина має вищу освіту. У ЦЗ зазначають, що основною проблемою їхнього працевлаштування є відсутність в області вільних робочих місць із зарплатою не нижче рівня грошового забезпечення військовослужбовців. Також стають на заваді нестача робочих місць у сільській місцевості, невідповідність професійного складу безробітних наявним вакансіям і психологічний стан демобілізованих військовослужбовців, що перешкоджає швидкій адаптації до мирного життя.
157
На Житомирщині за перші дев’ять місяців цього року послугами державної служби зайнятості скористався 1221 військовослужбовець із числа колишніх учасників АТО/ООС.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Голова Верховної Ради та представники Асоціації народних депутатів України обговорили співпрацю та збереження парламентських традицій 50
-
2Обговорили питання щодо забезпечення прав і свобод громадян під час проведення мобілізаційних заходів 47
-
3Щодо внесення змін до порядку бронювання військовозобов’язаних працівників фермерських господарств 43
-
4Народний депутат України Михайло Лаба відвідав з робочим візитом Словаччину 43
-
522 січня Україна відзначає День Соборності 38