Десять щоденних комплектів парламентського видання для військовиків передплатило ТОВ «П’ятидні», яке очолює народний депутат України третього скликання, депутат обласної ради Валерій Діброва. Це сільгосппідприємство постійно підтримує українську армію. Особливо вона була відчутна в 2014 році, коли аграрії допомагали ремонтувати військову техніку, надсилали на передову продукти та інші необхідні речі. Гасло «Армія і народ — єдині» особливо яскраво відчувається на прикладі роботи товариства «П’ятидні».
186
Воїни 14-ї окремої механізованої бригади, які перебуватимуть на місці постійної дислокації на Волині, наступного року зможуть читати газету «Голос України».
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59