Як розповіли на Волинській митниці, сканування відбувається без фізичного огляду, а тому час на перевірку вантажу скорочується. Дані зі сканувальної системи на пункті пропуску передають до центрального апарату Держмитслужби в електронному вигляді. Орієнтовний час на проведення однієї перевірки-сканування становитиме 15 хвилин. Така процедура значно зменшує ризик людського впливу на результати огляду. Робота сканерів підвищить ефективність боротьби з порушеннями митних правил та сприятиме збільшенню надходжень до державного бюджету.
223
На міжнародному пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ», що на україно-польському кордоні, запрацював сканер для вантажних транспортних засобів та контейнерів.
![На Волинській митниці приховане видимим зробить сканування](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/01/150120/scaner.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59