У разі необхідності, зробити розмітку на вулиці, а також проводити постійне вологе прибирання та санацію приміщень, встановити засоби дезінфекції на входах. Окрім того, відбулася зустріч із представниками церков, до них звернулися з проханням запровадити особливий режим роботи храмів міста.
296
Вимога до всіх продуктових магазинів та маркетів Луцька, які працюватимуть, — зробити розмітку щодо безпечної відстані в касових зонах.
![У Луцьку також працюватимуть лише продуктові магазини, аптеки, заправки](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/03/170320/luck.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59