Мітингувальники вимагали дозволити відновити їм торгівлю, оскільки, на їхню думку, їхні робочі місця відповідають усім вимогам МОЗ на період карантину. Однак сесія міської ради, яка відбулася 30 квітня, надала дозвіл лише на відкриття ярмарків сільгосппродукції, а ринки залишила закритими. Підприємці скаржаться, що вже встигли закупити продукти для реалізації, а тепер не знають, куди подіти товар, що швидко псується.
345
4 квітня під стінами Луцької міської ради провели акцію протесту підприємці ринків «Північний», «Лучеськ», «Завокзальний», «Центральний» та «Пасаж».
![Протестували підприємці ринків Луцька](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/05/050520/luck.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59