Як інформує Державна податкова служба в області, приріст надходжень від військового збору проти І півріччя 2019 року становив 6 мільйонів гривень (3 відсотки). Зокрема, в червні платники податків регіону перерахували до держбюджету 40,1 мільйона гривень військового збору — майже на 1 мільйон більше, ніж за аналогічний період торік. «Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців та інших податкових агентів, які зобов’язані утримувати та перераховувати з доходів фізичних осіб військовий збір до бюджету», — зазначають податківці.
202
Понад 208 мільйонів гривень спрямували на підтримку української армії платники податків Житомирщини за перше півріччя нинішнього року.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59