Кінопоказ провели на території Звягельської фортеці, де глядачам запропонували подивитися екранізацію роману Джека Лондона «Поклик пращурів». Молодіжний центр подякував за можливість організувати таку акцію депутату міської ради Олександру Гарбовському, котрий виділив депутатські кошти на придбання нового кінопроектора. Містянам обіцяють, що віднині подібні заходи проходитимуть у Новограді-Волинському регулярно.
Фото зі сторінки Молодіжного центру м. Новоград-Волинський у Фейсбуці.
351
Майже півтисячі мешканців Новограда-Волинського відвідали безплатний кіносеанс просто неба, організований управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міським Молодіжним центром.
![У Новограді-Волинському кінотеатр розмістився на галявині](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/07/140720/kinoseans_novograd_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59