Як повідомили власкору «Голосу України» в прес-службі прокуратури області, жінку звинувачують у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем та наданні завідомо неправдивих офіційних документів. За даними слідства, підозрювана, знаючи, що її підлегла готувала зарплатні відомості з внесенням до них недостовірних даних, підписувала їх та передавала для перерахування коштів на банківські карткові рахунки. Тож понад два роки (!) обидві жінки отримували зарплати з істотним перевищенням розміру премій та надбавок за вислугу років і досягнення у праці. У такий спосіб, згідно з висновком експерта, громадським інтересам в особі виконкому Кременчуцької міськради заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 2 млн 700 тис. грн. Матеріали стосовно спільниці згаданої фігурантки було виділено в окреме провадження.
Фото з відкритих джерел.
73
Кременчуцька місцева прокуратура, що на Полтавщині, скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишньої головної бухгалтерки міськвиконкому.
![Преміювали себе незаконно](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/07/140720/prok_1.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59