Буревій зірвав покрівлю з трьох і частково пошкодив дахи двох житлових будинків, двох господарських споруд ЦРЛ, Будинку культури, двох загальноосвітніх шкіл, поліклініки, господарської споруди психіатричного диспансеру, райсуду та ремонтної майстерні Горохівського АТП. Повалено чотири дерева. Одне з них, яке росло біля автостанції в місті Горохові, впало на припаркований поруч легковик. А в сусідньому Луцькому районі повалено 12 дерев. В області було знеструмлено три населені пункти. На щастя, обійшлося без жертв. Наслідки буревію ліквідовують енергетики та підрозділи ДСНС.
298
Сильні пориви вітру та злива завдали значної шкоди кільком населеним пунктам Горохівського району.
![Волинь: Буревій зривав дахи і ламав дерева](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/07/300720/burevij.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59