«Мені невідомо, де і коли я інфікувався. Це могло трапитися 29 липня під час пікетування міськради підприємцями Центрального ринку і тісного спілкування з ними. Прошу політичних опонентів не зловживати фактом моєї хвороби і не пов’язувати її з позицією міста щодо посилення карантинних заходів. Я, до прикладу, протягом останніх трьох тижнів громадським транспортом не користувався, який комусь так хотілося зупинити. Продовжую виступати рішуче проти спроби безпідставного внесення нашого міста до червоної зони епідемічної небезпеки і, як наслідок, можливого створення істотних проблем для лучан», — пише на своїй сторінці у Фейсбуці Григорій Пустовіт. Нині він перебуває на самоізоляції.
328
Виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт інфікувався коронавірусом.
![Луцьк: Очільник міста захворів на COVID-19](http://www.golos.com.ua/images_article/orig/2020/08/100820/pustov.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59